Poslední: info

24. listopadu 2011 v 19:19 | Ninsie |  Poslední


Název: Poslední
Autor: Ninsie
Druh: Fanfiction ze světa Pána Prstenů
Kategorie: fantasy / romance/ dobrodružné
Stav: dokončená (2008) / závěrečný edit

Prohlášení: Všechny známé postavy jsou duševním vlastnictvím J.J.R. Tolkiena a já si na ně nečiním žádné právo. Ovšem podotýkám, že ostatní postavy patří mně a na ty si tedy rozhodně práva nárokuji!

Synopse: Poslední je příběh o hledání, odvaze, lehkém doteku magie, střípcích naděje a také kapce lásky. Co se však stane, když se probudí dávno skrytá hrozba a to taková, která číhá na pozadí každého lidského příběhu? Zatočí s kolem osudu a převrátí cesty naopak a ukáže to, co je skutečně důležité… co má pro každého z nás hodnotu? Je však vůbec naděje, že vše skončí dobře, anebo to budou slzy, které smáčí poslední řádky? Odpověď na tyto otázky zjistíte sami, když si přečtete příběh, který se odehrával ve stínu války o prsten a ještě dlouhou dobu před ní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sherylin Lee Sherylin Lee | E-mail | Web | 26. dubna 2012 v 13:31 | Reagovat

No, vedela som, že si musím len kliknúť na niečo. Nečakala som, že sa niekto bude inšpirovať Tolkienom. Pravdupovediac, keď som bola menšia, začala som čítať jeho dielo. Najprv som si prečítala Hobbita a keďže vtedy som ešte bola romanticky založená, horko ťažko som si to prečítala. Myslím si, že teraz, keby som sa do toho mala pustiť, dopadlo by to omnoho lepšie. Snáď asi aj preto, lebo v súčasnej dobe som zaťažená na fantasy veci :).

2 Ninsie Ninsie | 26. dubna 2012 v 21:39 | Reagovat

[1]: Řekla bych, že Tolkien je pro každého, ale to bych lhala. Na jeho příběh musíš mít náladu, chuť a hlavně se někam posunout vnitřně, nebo ti kupa věcí uteče.
Každopádně tohle je a byl můj první pokus o fanfiction a proniknout někam, kde to mám ráda a současně to taky bylo něco, na čem jsem se tehdy učila psát.

Každopádně jsem skutečně zvědavá, jestli se ti to bude líbit. Třeba se pak vrátíš znovu k Pánovi Prstenů a Hobitovi. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama