Březen 2012

9. kapitola: Zapomenout

5. března 2012 v 18:15 | Ninsie |  Poslední
Po dlouhé době konečně přidávám další díl povídky. Přiznávám se, že jsem neměla nějak chuť k dřívějšímu zveřejnění, protože nebyl čas si to po sobě znovu přečíst. Opět upozorňuji, že povídku nepřepisuji, ani nijak výrazně neupravuji. Nechávám ji v tom samém stavu, v jakém jsem ji zanechala před čtyřmi roky a předělávat ji už nebudu.
Doufám, že i přesto, že se jedná o moji prvotinu, nebo aspoň zveřejněnou a dokončenou, se někomu zalíbila a bude se k ní chtít vracet.
Nyní ale už k samotné kapitole. Oproti předchozím dílům se nám děj zrychlil. Vše má svůj důvod a Orianne přijde na to, že minulost zdaleka nemusí být tak vzdálená, jak si myslela její učitelka a některým věcem se poručit, i navzdory nejlepší vůli, nedá. :)Recenze: Hunger games - Aréna smrti

1. března 2012 v 20:41 | Ewil |  Recenze knih
Na tuhle knížku mě už dřív přivedla Nini a tehdy jsem ji doslova zhltla. Je to jeden z těch neobvyklých příběhů, který se dá v současném knižním světě považovat doslova za unikát a jen tak něco jemu podobné, nenajdete.
Tímto bych hlavně chtěla poděkovat nakladatelství Fragment za poskynutí recenzního výtisku a zároveň si ji můžete objednat na tomto odkaze nebo si přečíst ukázku pro lepší představu.