Příběhy, novinky, resty... aneb zkouškové, státnice a jiní neřádi

27. ledna 2013 v 19:09 | Ninsie & Ewil |  Aktuálně
Zdravíme všechny případné Poutníky,

jak jsem avizovala v předchozím článku, přidávám menší aktualizační článek toho, na co se můžete těšit a pár novinek a informací z našich životů a věcí okolo. ;)

V první řadě chceme poděkovat stálicím, které k nám zabloudí, že zanechávají komentáře a postřehy, protože toho si ceníme. :)

Další, na co navážeme, je sporadické zveřejňování Dokud dýchám. Není to tak ani o tom, že bych vám nechtěla dát nahlédnout do dalšího děje a nechat vás prožít s Amy něco dalšího, jako spíš jde o fakt, že momentálně upírám veškerou svou pozornost na bakalářskou práci, kterou v těchto dnech hojně sepisuju a zkoušky a na nic moc dalšího už není čas. Dokud dýchám má napsaných patnáct kapitol, zbytek je rozepsaný a není kdy se k tomu dostat a když náhodou je, jsem tak utahaná, že ze sebe nic nedostanu. Ale není všem dnům konec. Dokud dýchám se zveřejní do patnácté části a pak se prostě uvidí, co dál.

Každopádně, abyste tady nepřišli zkrátka, se vyskytne nová povídka. Staří známí možná tuší, ale ani oni neměli možnost přečíst si ji celou. V rámci přípravy na praktické státnice se Ninsie totiž rozhodla, že přeloží zbylých třicet dva kapitol a všechno vám to tady dá, abyste se měli čím bavit. :)Takže ještě během dneška se těšte na Oficiální středozemskou univerzitu fanfiction od Camilly Sandman. :)

A jako poslední novinka bude zveřejnění Nightside. Je to knížka, kterou jsem psala v devatenácti a kterou i navzdory tomu času a všemu okolo mám hodně ráda. :) Moje prvotina ve smyslu dokončení originálního příběhu. V současné době prochází dalšími úpravami a přepisem, abych ji pak zkusila nabídnout do vyšších kruhů, kde to voní papírem a tiskařskou barvou. :) Takže kdokoliv se pokusí cokoliv z toho odcizit a je mi jedno, jestli je známý anebo neznámý, najdu si ho a bude litovat. Trpce. Svoje výhružky plním a prsty mám dlouhé dost!

Co se týče recenzí, musíte ještě trochu vydržet, stejně jako s Poutem. S Ewilkou procházíme fází "to zatracené a zákeřné zkouškové". Zasvěcení vědí, nezasvěcení - znásobte si přibližně desetkrát uzavírání známek v pololetí, přidejte hektolitry kafe, učení non stop do rána a nervy, co vám nedají spát. Takže až bude trochu volněji, doděláme snad všechny resty. Prozatím očekávejte pouze aktualizaci povídek na gondorien.

Toť vše. Případné dotazy, poznámky a připomínky rády zodpovíme v komentářích. ;)
Ewil & Ninsie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Verča Verča | E-mail | 4. února 2013 v 17:43 | Reagovat

Říkala jsem si, kdy sem dáš alespoň náznak o povídce, na kterou jsi nás lákala v létě.:-) Moc se na knížku těším a taky samozřejmě na Taylorka a moji a Martnčinu zrzavou sokyni.:-D
P.S Jelikož patřím k zasvěceným, důvěrně období, kdy se šprtáš od večera do rána, znám. Ale ještě dvě zkoušky a budu snad mít na chvíli klid.
Tak vám přeju hodně sil, chuti psát a prostě všeho dalšího, co přináší úsměv.:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama