6. Šíp v zadku

20. dubna 2013 v 20:33 | Ninsie |  SOUF
Zdravím všechny případné zbloudilce a poutníky,

a omlouvám se, že od posledního přidání uplynula poměrně dost dlouhá doba. Ale stále prostě ten čas není a když už je, jsem tak utahaná, že házím čelo a šipku přímo do postele. A bude hůř. Každopádně přináším další díl SOUF. Děkuji za komentáře v minulé části. Je příjemné vědět, že někoho to může pobavit tak, že naruší celou hodinu informatiky. :D A propos... další díl bude v půlce týdne. ;)

Komentáře opět potěší.6. Šíp v zadku


V sobotu panovala ve studijní hale docela skleslá nálada.

"Tisíci stránkovou esej!" stěžovala si Tex, jedna z nejmladších studentek SOUF. "Já dokonce ani nechci ovládnout Středozem!"

"Mluv za sebe," odpověděla jí Gami přes celý sál, kde byl shromážděný gang Zla. Studenti se už začali rozdělovat do skupinek - byli tu Zlí; hobiti; rádoby hobiti, kteří toužili po jednom nebo více hobitích chlapících; Aragornovy holky; slash autoři a pár osamocených skupinek obdivovatelů jiných postav.

Největší skupinu tvořily Legolasovy dívky, ve které byla Lina. Jasně, každej plánoval zradit toho druhýho při první vhodné příležitosti, jen aby získal Legolasovu pozornost pro sebe. V lásce a pubertální posedlosti bylo přece dovoleno vše.

Ale v jedné věci se všichni shodli - Sauron byl zlý, zlý, zlý. Feather si stále ještě sklíčeně prohlížela svoje vlasy, které Sauron proměnil na oranžovou. Jules vypadala stejně tak zasmušile, když vybouchla v jeho testu "Deset kroků jak ze skřeta udělat elfa." Nechal jí narůst vousy. Růžové vousy.

"V pondělí máme Elrondovy hodiny," řekla s obavou Dot.

"Nemůže být horší než Sauron," odpověděla jí Lina a střelila pohledem na ubohou Jules. Ačkoliv vousy byly docela sexy - Ne, ne, ne! Tohle byla *špatná* myšlenka. To bylo prostě šílený. Přetrvávající následky elfského vína. Jo, přesně tak je to.

"To nemám tucha. Ale slyšela jsem, že jeho zkouška je napsat Lotr fanfic v elfštině bez jakýkoliv vymyšlený postavy."

"Ale tohle je tak nespravedlivý!" zděšeně prohlásila Lina.

Chvilku ty dvě rozjímaly v tichosti, jak se snažily přijít na nějaký nápad pro svou esej.

"Nikdy jsem si nemyslela, že bude tak těžké myslet jako zlo. Je to jako… Myslela by sis, že úplně stačí být zlý, co? Ale ne, musíš mít plány jak ovládnout svět, udělat si reputaci, vytvořit armády, ujistit se, že tvůj zástupce se tě nebude snažit zničit a převzít moc. Celkem těžký, co?" stěžovala si Jo.

Lina jí věnovala kyselý pohled, protože ji předtím vypeskovala, když jí říkala "Johanna" - někteří lidi byli tak nedůtkliví. Ačkoliv Morgoth pověsil jednu holku ze schodiště jen proto, že mu řekla "Mogot," takže nakonec to sprdnutí nebylo tak špatný. A Georgia trvá na tom, aby se jí říkalo "Azuresage" - vážně si ty holky myslí, že šílený jména udělají na Legolase dojem - i když… možná by to mohlo fungovat...

Lina bylo nezajímavý jméno. Potřebovala něco skvělého, něco… Elfského. Jako Legolette nebo Lasana nebo… Začala přemítat a líně spisovala jména na svůj papír určený pro esej.

"Měl by tu být zákon proti vypracovávání esejí o víkendech," stěžovala si Dot. "Já chci jít do Minas Tirith."

Obě věnovaly nevraživý pohled Melilot, která se pokusila proklouznout mezi mini balrogy tím, že je krmila šunkou, aby mohla vstoupit do zaměstnanecké sekce a do Frodovy ložnice. Naneštěstí ji ale slečna Cam chytila a odebrala jim všechna víkendová privilegia. Žádný výlet do Minas Tirith. Pro nikoho.

Lina pokračovala v sepisování jmen. Legolana, Arwinia, Laslette, Lasir, Legir... Tímhle si ho určitě získá.

Kolem přešla dívka, co se tvářila až neuvěřitelně namyšleně a nesla docela ohebnou větev a provázek. Lina v ní poznala Silver Rose, která se snažila Legolasovi zazpívat serenádu v průběhu párty. Co s tím bude dělat?

Lepší mít oči na stopkách.

Opět padlo ticho, v němž se všichni pachtili se svými esejemi až na Linu, která pokračovala ve svém výpisu jmen. Možná Greenflower by zabralo? Greentree?

Náhle se ozval šílený řev plný bolesti a vzteku.

"Aaau!"

Všichni se nahrnuli k oknům, aby viděli Morgotha, který vypadal opravdu hodně nakrknutě, jak se přibližuje k Silver Rose, co se pro změnu tvářila jako právě polapená laň. Ruka s lukem poklesla a šíp byl pevně zabodnut v Morgothově zadku.

"Tipuju, že se snažila Legolase přimět, aby jí dal lekce lukostřelby," poznamenala Syndaris.

"TY SES ODVÁŽILA VYSTŘELIT PO MĚ ŠÍP!" Morgothův hlas zněl značně rozpolceně vztekem a čirou nevírou.

"Já… já…" vykoktala dívka a upustila svůj luk.

Morgoth se zhluboka nadechl, soustředil se a náhle se v jeho ruce objevil obrovský meč.

"Rozsekám tě na kusy, ty mrzká existence!"

"Tomuhle ty říkáš zbraň?" zazněl Sauronův hlas, když (další) Temný Pán vykráčel ze dveří ven. Morgoth se otočil a opravdu vypadal, že je připravený zabíjet.

"TOHLE je zbraň!" dodal Sauron a pozvedl svůj kyj.

"Ty ubohá výmluvo pro zlo, já ti ukážu zbraň…" zamumlal Morgoth a znenadání držel obrovskou sekeru.

"HA!" vysmál se mu Sauron a jeho kyj se změnil na cep, na jehož každém bodci byla naražena lebka.

"HAHA!" oponoval mu Morgoth a jeho sekera se proměnila z jednoho na dvojostří s krvavou hranou.

"Slabochu!"

"Smolaři!"

"Teploušský měkoto posedlý šperky!"

"Starý rosolovitý mozečku!"

"Tebe porazil hobit!" střelil Morgoth zpět.

"Ty malý…"

Ani jeden z Temných Lordů si nevšiml Silver Rose, která zmizela nenápadně pryč. Byla tak první, kdo kdy střelil Temného Pána do zadku a přežil, aby o tom mohl vyprávět.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 MarryWolf MarryWolf | 22. dubna 2013 v 16:15 | Reagovat

:D :D :D Já mám pekelný štěstí, že dneska mě učitelka chytla, že jsem na netu. Jinak bych asi dostala poznámku. :D Ale to o tom šípu, nebo o těch vlasech :D :D Kde na to chodíš? :D

2 Ninsie Ninsie | 22. dubna 2013 v 18:57 | Reagovat

[1]: Tak to máš teda pořádný štěstí :D Jinak já na to nechodím nikde, i když bych elfům s chutí něco podobného provedla, tahle povídka je dílem cizí autorky, "můj" je jenom překlad a nezbytná hra se slovíčky. :D

3 Zuzka Zuzka | Web | 19. května 2013 v 6:22 | Reagovat

Ohromující! :-) :-D

4 Martnka Martnka | Web | 29. května 2013 v 15:00 | Reagovat

autori slashe... tak u toho jsem umrela smichy :D ale nastesti jsem znovu ozila, abych si mohla precist zbytek kapitoly

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama