Duben 2015

Aktuálně aneb chyba není na vašich přijímačích

17. dubna 2015 v 22:42 | Ninsie & Ewil |  Aktuálně
Vážení a milí zbloudilci,

jsme si plně vědomé, že to tady trochu utichlo, ale věřte, že chyba není na vašich přijímačích, ale nechtěně u nás. A taky ne tak docela naším výmyslem. Bohužel jsme se s Ewilkou dostaly do doby, kdy sepisujeme / dokončujeme diplomové / bakalářské práce a začínáme se učit a připravovat na státnice, což vyžaduje opravdu velké množství času a energie. Přidejte pravidelné pracovní vyčerpání a jsem tam, kde jsme... ehm... :D
Každopádně nezoufejme, opravdu se budeme snažit urvat čas, abychom sem něco vložily. Rozhodně blog nebalíme, nezamáváme šátečkem, nezamáčkneme slzu a nezrušíme nic. ;)

Všem komentátorům, novým i těm věrně starším, děkujeme za přízeň a doufáme, že s námi budou i nadále. A pokud se týká projektu, jsme moc rády, že neutichl, nezanikl a modrá žabka dostává svůj pravidelný přísun žrádla (čti článků a blogů :) ), nechceme, aby chudina hlady pošla. Nerady týráme zvířátka.A pokračujeme v krasojízdě...
Enny jsem přislíbila účast na jejich projektu s Andy, který zní víc než zajímavě. A rozhodně to hodlám dodržet, až se prokoušu rozepsanou částí DP. Pro bližší info si klikněte:Pokud se týká originální tvorby, rozhodla jsem se s vámi po dlouhém uvažování podělit o něco z vlastních věcí, konkrétně to bude moje srdcovka, (jejíž aktuální a konečná verze čeká na dokončení) protože mě zajímá další názor a tak se tu ochutnávky a věci, které se k ní vztahují, určitě objeví. Možná dorazí i nějaké ty nadávky na mé roztodivné a notně tvrdohlavé postavy, které si dělají, co chtějí, kdy chtějí a když já nechci. (Vůbec nechápu, po kom to mají, když já jsem tak mírný a milý (ne)tvor.) Třeba sem přihodí něco ze svého příběhu i Ewilka. :)

Aby toho ještě nebylo málo, je dost možné, že znovu společně nahlédneme do světa Pána prstenů. (Ne prostřednictvím mé diplomky... radši. :D) Něco mám rozepsaného, něco se mi potlouká v hlavě a už strašně dlouho jsem zvažovala, že tomu dám jasnější a pevnější formu. Tak uvidíme.

Zůstaňte připojeni a držte nám pěsti. ;)

Ninsie & Ewil