Aktuálně aneb chyba není na vašich přijímačích

17. dubna 2015 v 22:42 | Ninsie & Ewil |  Aktuálně
Vážení a milí zbloudilci,

jsme si plně vědomé, že to tady trochu utichlo, ale věřte, že chyba není na vašich přijímačích, ale nechtěně u nás. A taky ne tak docela naším výmyslem. Bohužel jsme se s Ewilkou dostaly do doby, kdy sepisujeme / dokončujeme diplomové / bakalářské práce a začínáme se učit a připravovat na státnice, což vyžaduje opravdu velké množství času a energie. Přidejte pravidelné pracovní vyčerpání a jsem tam, kde jsme... ehm... :D
Každopádně nezoufejme, opravdu se budeme snažit urvat čas, abychom sem něco vložily. Rozhodně blog nebalíme, nezamáváme šátečkem, nezamáčkneme slzu a nezrušíme nic. ;)

Všem komentátorům, novým i těm věrně starším, děkujeme za přízeň a doufáme, že s námi budou i nadále. A pokud se týká projektu, jsme moc rády, že neutichl, nezanikl a modrá žabka dostává svůj pravidelný přísun žrádla (čti článků a blogů :) ), nechceme, aby chudina hlady pošla. Nerady týráme zvířátka.A pokračujeme v krasojízdě...
Enny jsem přislíbila účast na jejich projektu s Andy, který zní víc než zajímavě. A rozhodně to hodlám dodržet, až se prokoušu rozepsanou částí DP. Pro bližší info si klikněte:Pokud se týká originální tvorby, rozhodla jsem se s vámi po dlouhém uvažování podělit o něco z vlastních věcí, konkrétně to bude moje srdcovka, (jejíž aktuální a konečná verze čeká na dokončení) protože mě zajímá další názor a tak se tu ochutnávky a věci, které se k ní vztahují, určitě objeví. Možná dorazí i nějaké ty nadávky na mé roztodivné a notně tvrdohlavé postavy, které si dělají, co chtějí, kdy chtějí a když já nechci. (Vůbec nechápu, po kom to mají, když já jsem tak mírný a milý (ne)tvor.) Třeba sem přihodí něco ze svého příběhu i Ewilka. :)

Aby toho ještě nebylo málo, je dost možné, že znovu společně nahlédneme do světa Pána prstenů. (Ne prostřednictvím mé diplomky... radši. :D) Něco mám rozepsaného, něco se mi potlouká v hlavě a už strašně dlouho jsem zvažovala, že tomu dám jasnější a pevnější formu. Tak uvidíme.

Zůstaňte připojeni a držte nám pěsti. ;)

Ninsie & Ewil
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dorka Jeseňská Dorka Jeseňská | E-mail | Web | 24. dubna 2015 v 15:18 | Reagovat

Za nedostatok času sa hlavy predsa  netrhajú :) Inak vám obom držím palce.

Len nech sa žabka nedá na diétu. O_o

Čo sa projektu týka dobre, že o ňom píšete. Už som sa s ním stretla, no až do teraz nie a nie sa zapojiť. Zatiaľ však asi zostanem tichým pozorovateľom a budem sledovať, kto čím prispeje :)
No tá originálna tvorba znie zaujímavo.

Pomimo článku: Vždy keď som narazila na blog s dvomi či viacerými autormi som rozmýšľala, ako to tí zvládajú. Dokonca ani teraz keď už nejaký ten čas sa hrám na správkyňu v jednom klube si to len s ťažkosťami dokážem predstaviť. Hmh. Zaujímavé. No možno je to tým, že ja skoro nikomu neverím, takže by som asi len s ťažkosťami mohla s niekým zdieľať osobný-autorský (alebo akýkoľvek uný) blog. Klobúk dole. :)

Fajn už končím.

Pekný zvyšok dňa.
S pozdravom,
(tri krát hádajte)

2 Katka Č. Katka Č. | 24. dubna 2015 v 15:58 | Reagovat

Jé! Už se moc těším! :-)
A držím vám palce (kvůli státnicím). :-)

3 Ninsie Ninsie | Web | 25. dubna 2015 v 11:30 | Reagovat

[1]: Díky moc :) Doufáme, že žabka na dietě nebude. Jako ostatní kolegyně v projektu jsou mnohem aktivnější (ano, červenala bych se, kdyby zbývalo víc času :D)
Klidně buď v projektu na pozici pozorovatele. Není vyloženě dané a ani ničí povinnost přispívat jako blázen. Každý si jede vlastním tempem a s vlastní chutí.

A pokud se týká originální tvorby, měla bych svým postavám trochu protáhnout tlapky. Snad totéž udělá i Ewil :D

Jinak sdílený blog není špatný blog, ale je fakt, že je to hodně o důvěře. Každá tady ale máme dostatek vlastního prostoru, svoje kouty a stejně tak společná místa a je na nás, kam přispějeme a čím, jestli to bude něco vlastního, osobnějšího, anebo jestli to bude spadat do společného místa. Ale chápu, že ne každý by tak fungovat mohl.;)

[2]: Katko, děkujeme. :) Cokoliv, co se dá držet, se bude pro štěstí hodit. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama