Dokud dýchám

Část devátá - Když svět přestane dávat smysl II/II

31. prosince 2013 v 0:36 | Ninsie
... a pokračování, protože kapitola je až moc dlouhá. ;)

Část devátá - Když svět přestane dávat smysl I/II

31. prosince 2013 v 0:34 | Ninsie
Zdravím všechny příznivce malé Amy a jejích bradavických lapálií. :D
Ne, opravdu radši nepátrám, kdy jsem naposledy k ní přidala další část, ale máte ji tu teď. A to se přece počítá, ne? ;) Takže si užijte poslední den starého roku a do toho dalšího nezapomeňte vykročit pravou nohou, a ať je jenom lepší. :)

Dneska nás čeká jedna válečná porada, pár náznaků, pěstní výměna názorů a konečně se události někam pohnou, i když ne tím směrem, jakým by někteří chtěli.

Za komentáře předem děkuji. :)

Část osmá: Po boku ti kráčí smrt

15. února 2013 v 20:12 | Ninsie
Zdravím všechny poutníky,

abyste nedospěli k názoru, že vás s Dokud dýchám nějak zanedbávám, tak přidávám další kapitolu. Tentokrát se věci skutečně už dostanou do pohybu. Na scéně se objeví první část Siriusova plánu a Amy čeká nepříjemný rozhovor... a kdyby jeden. Všechno dostává mnohem skutečnější podobu a stále pátráme po Havraspárské ctnosti.

Za komentáře budu ráda. :)

Část sedmá: Šedé území

23. ledna 2013 v 20:49 | Ninsie
Zdravíme v Novém roce,

konečně přidávám novou část k Dokud dýchám. Důvody poměrné neaktivity se dočtete ve zvláštním článku, kde vás budeme informovat, co všechno přijde a nepřijde... zkrátka na co se můžete těšit. :)

Amy se nám dostala z ošetřovny a věci se dávají do pohybu. Seznámíme se se skupinkou, Lily nebude něco po chuti a Tichošlápka popíchne ta nejnepravděpodobnější věc...

Opět komentáře potěší :)

Část šestá: Komu svěří tajemství ten, kdo se nemá jak jinak svěřit?

20. prosince 2012 v 23:38 | Ninsie
Když už teda má být údajně ten konec světa (ne, že bych na něj věřila, ale z něčeho ten mediální humbuk být musí), tak vám k němu naděluju další díl Dokud dýchám. ;) Doufám, že se vám bude líbit.
No a jak se události po ošetřovně vyvíjí dál? A co první kroky v soutěžní skupině? Tušíte už Siriusův plán? ;)

Komentáře opět potěší.

Část pátá: Ne tak jiný, jak sis myslel?

2. prosince 2012 v 23:48 | Ninsie
Pěknou první adventní neděli. Sice za chvíli skončí, ale to vůbec nevadí. Jsem tady s další částí povídky a komentáře opět potěší. :)
V minulém díle jsme byli svědkem Siriusovy palby přes míru, která má své důsledky. A i někdo, jako je Tichošlápek, se je musí naučit postupně přijímat. Takže co přesně se stalo Amy? Co viděl Remus, než počastoval kamaráda kusem vola a za co může jedna noc na ošetřovně, kdy je člověk ponechán vlastním myšlenkám?

Část čtvrtá: Tos nemusel

22. listopadu 2012 v 21:06 | Ninsie
Po strašně dlouhé době přidávám další část, kterou tento blog tak trochu probírám. ;)
Minule jsem dostali náznak Peterova tajemství a Amy se už nějak stihla popasovat se životem v Bradavicích. Dneska nás pro změnu čeká neodolatelný James, unavená Amy, Sirius honící si své mužské ego a Remus, co jako vždy uhodí hřebíček na hlavičku. Do toho všeho se přifaří Brumbál s velice inteligentním nápadem, jak si zpestřit školní rok.

Komentáře potěší. :)

Část třetí: Jak přežít v Bradavicích snadno a rychle

19. srpna 2012 v 20:00 | Ninsie
Přináším další část povídky. Tentokrát bude speciálně věnovaná Verče a Martnce. Ale dámy, zatímco já svoji část dohody dodržela, kdepak jsou vaše výtvory? Další kapitola se vážně neobjeví, dokud vy něco nezveřejníte a tím něco myslíme s Ewilkou kapitolu. :D
Každopádně - minule se Amy seznámila s Poberty a byla zařazena do koleje. Jaký ale bude další den? A jsou všechny začátky nutně podobně pestré, anebo na to má štěstí jenom ona? Pak někdy nezbývá než si vytvořit seznam pravidel, aby jeden přežil. ;)

Část druhá: Chrabře s bandou zvířátek II/II

28. července 2012 v 16:02 | Ninsie
...a pokračování dílu :) Jak to asi vypadalo po příjezdu do Bradavic? ;)

Část druhá: Chrabře s bandou zvířátek I/II

28. července 2012 v 15:58 | Ninsie
Zdravím všechny zbloudilé duše,

a opět děkuju za komentáře k předchozí kapitole. :) Minule jsme se potkali s Poberty ochuzenými o jednoho červovitého člena, takže dneska to doženeme. Chtěli jste znát jméno té dívky a jak do celého obrázku zapadá? Tak tady se ho dozvíte. Za komentáře budu opět ráda. ;)
 
 

Reklama