Krátké příběhy

Noci s andělem 2/2

3. května 2015 v 11:31 | Ninsie
... a pokračování příběhu o dívce a nečekaném návštěvníkovi.

Noci s andělem 1/2

3. května 2015 v 11:31 | Ninsie
Tak ještě žijeme. Někteří z nás sice už s vyplazeným jazykem a kofeinovým tikem v oku, ale zatím to pořád ještě jde. Až budeme tikat jako hodinky Bilého králíka z Alenky v Říši divů a pořvávat, že není čas, bude to horší. :)

Každopádně aby to tu nestálo, abyste věděli, že pořád ještě dýcháme, jsem se rozhodla vylovit z útrob svého božského brouka krátký příběh, který jsem psala mamce k narozeninám. Tehdy o něm prohlásila, že je to jen krok od toho, aby to skončilo jako tragédie. Příběh je starý cca. sedm let a to je fakt hodně. Ale nikdy jsem neměla tendence ho smazat.

Takže pokud máte zájem, podívejte se, co se stane, když otevřete dveře jednomu nečekanému hostovi. ;)

Jaké to doopravdy je

26. listopadu 2011 v 13:19 | Ewil

Tuhle jednorázovku jsem našla na dvd se zálohovanými věcmi a mojí tvorbou. Její vznik se datuje k říjnu 2009 a dobře si pamatuju na tu dobu, kdy jsem zoufale toužila tohle všechno znovu okusit. Místo toho jsem ale vložila emoce a všechno s tím spojené, na papír. A věřte mi, že to je jen zlomek toho všeho :)
Příběh jsem nijak výrazně neupravovala, je v původním znění a hodlám ho tak i nechat. Jakákoliv změna by z něj vytáhla to, co tam původně bylo dáno.
Přiložila jsem k tomu jednu písničku, při které jsem to psala a která dokreslí atmosféru. Takže doporučuju si ji k tomu pustit :)
Ewil

Třinácté odbití

25. listopadu 2011 v 17:38 | Ninsie
Už je to hodně dlouho, co tahle povídka spatřila světlo světa. Přesto, i když uběhlo tolik let od jejího napsaní a více méně se jedná o mou prvotinu ve smyslu kratší věci, ji mám stále ráda. A je škoda, aby mi jen tak bezúčelně ležela ve složce v notebooku, takže ji sem přidávám. Snad někoho zaujme. Opět za komentáře budu jen ráda.

... "Takže, co bude pak?" obrátila se na něj s otázkou po minutě ticha.
Podíval se na ni lehce zmateně. "Jak to myslíš pak?"
Alice se ušklíbla a potáhla znovu z cigarety, než upřesnila svůj dotaz. "Pak… myslím, až mě odvedeš. Až umřu. Kde se ocitnu?" ...
 
 

Reklama