Poslední

Epilog

25. dubna 2012 v 15:05 | Ninsie
Všechny příběhy jednou končí a stejně tak se povídka Poslední touto poslední částí dostala ke svému závěru. Takže nahlédněte společně s Orianne a dalšími neméně důležitými postavami naposledy do Středozemě. Anebo to snad není naposled? Těžko říct...

Prosím o odhlasování v anketě :) Chtěla bych jen mít přehled o tom, kdo z vás to četl. Díky moc.

12. kapitola: Hořká příchuť volby

19. dubna 2012 v 20:23 | Ninsie & Ewil
Pomalu se s příběhem Orianne blížíme ke konci. Stále ale ještě zbývá pár věcí říct. Copak se děje v duši čarodějky a čí čekání bude odměněno?
Odpovědi naleznete pod perexem :)

11. kapitola: Setkání s osudem II/II

13. dubna 2012 v 11:49 | Ninsie & Ewil
Pokračování 11. části. ;)

11. kapitola: Setkání s osudem I/II

13. dubna 2012 v 11:48 | Ninsie
Po delší době přidávám další kapitolu. Dnes nás čeká bitva na Pelenorských polích, kupa zraněných i osobních bojů. Nakonec se ukáže, že nejtěžší souboje nejsou ale ty, co svádí na bitevních polích, ale ty, které vedeme ve vlastním nitru.

10. kapitola: Rychlý spád

4. dubna 2012 v 1:46 | Ninsie
Věci nabírají mnohem rychlejší spád. Jak bude účinkovat látka, kterou Orianne vlila do Erestorova poháru a do vody jejich koní? A jaké bude probuzení? Co všechno budou muset přestát, aby se naši jezdci dostali až do svého cíle? A kdo se pomalu odhodlává k poslední naději?

Odpovědi pod perexem. :)

9. kapitola: Zapomenout

5. března 2012 v 18:15 | Ninsie
Po dlouhé době konečně přidávám další díl povídky. Přiznávám se, že jsem neměla nějak chuť k dřívějšímu zveřejnění, protože nebyl čas si to po sobě znovu přečíst. Opět upozorňuji, že povídku nepřepisuji, ani nijak výrazně neupravuji. Nechávám ji v tom samém stavu, v jakém jsem ji zanechala před čtyřmi roky a předělávat ji už nebudu.
Doufám, že i přesto, že se jedná o moji prvotinu, nebo aspoň zveřejněnou a dokončenou, se někomu zalíbila a bude se k ní chtít vracet.
Nyní ale už k samotné kapitole. Oproti předchozím dílům se nám děj zrychlil. Vše má svůj důvod a Orianne přijde na to, že minulost zdaleka nemusí být tak vzdálená, jak si myslela její učitelka a některým věcem se poručit, i navzdory nejlepší vůli, nedá. :)


8. kapitola: Čarodějka

7. února 2012 v 10:20 | Ninsie
Po delší odmlce opět další díl. Události dostávají pomalu spád a věci, které Orianne znala dříve, se nenávratně mění, stejně jako hosté v Elrondově domě. Vlivem událostí nikde nezůstává stejný, jako byl, a na řadu přijdou drobné náznaky i dvojí konverzace v jediné, zdánlivě obyčejné.

7. kapitola: Svítání

16. ledna 2012 v 21:21 | Ninsie
Jaké budou další kroky čarodějky v zácviku? A kam nás zavede série událostí a dvojí rozhovory, kdy ty němé mají mnohem větší hloubku a váhu, než statisíce slov?


6. kapitola: Rudá růže z Sheridianu

9. ledna 2012 v 14:00 | Ninsie
Dnes se staneme svědky Merianina pojetí magie, které přece jen Orianne zajímá už o trochu více. Dojde na nečekaný dvojí dotek a přibyde několik střípků do hádanky minulosti mladé dívky. Jenže nic není, jak se zdá a zdá se, že ani vzpomínky nejsou soukromé místo. A vzpomínání s sebou nese i bolestivé pravdy a polozapomenuté příběhy.

5. kapitola: Otázka času

2. ledna 2012 v 17:25 | Ninsie
Dvě tvrdé hlavy v jednom pokoji nemůže skončit dobře. A co se stane, když vlastní hořkost uvnitř člověka náležitě probublá a touží se dostat ven? Na koho bude směřován hněv a jsou opravdu všechna vítězství sladká? Do hry se připlete i jeden Hraničář, banda půlčíků a Bílý čaroděj. Válka je těsně na spadnutí.

 
 

Reklama