Příběh

Příběh: Část I.

18. ledna 2015 v 19:24 | Ninsie & Ewil
To mrkáte, co? :)
Vstala jsem z mrtvých (kolikáté, že to jsou za tenhle rok?) a konečně jsem překecala sebe samu, že sem něco přidám z Příběhu, o kterém jsem mluvila v článku níže. Takže pro ty, co nevědí, o co jde, doporučuju přečíst nebo přečíst pro osvěžení paměti.
Upozorňuju, že se jedná o kousek z první kapitoly, je to taková zkušební ochutnávka a pokud se bude líbit a přes vás projde, není problém přidat pokračování :)
Zbytek je na vás, užijte si to a prosím, komentujte. Moc to pro mě znamená.
Ewil.

Ps: Pro pravý "požitek" z kapitoly doporučuju věnovat pozornost playlistu a na youtube si zmíněné skladby pustit :)

Pár slov úvodem

4. října 2014 v 19:35 | Ewil
Co bych vám tak měla úvodem říct?
Rozhodla jsem se trochu vzkřísit blog a zároveň s tím svoji tvorbu. Ano, čtete správně, píše vám Ewil. Ta mrtvola, co vylezla z brlohu a protáhla svoje prsty na klávesnici.
Potřebuju trochu oživit a probudit jeden příběh. Potřebuju o něm donekonečna a úmorně mluvit, udolávat jím svoje okolí, dokud nebude křičet, abych laskavě sklapla. Potřebuju, aby ty postavy dýchaly a dostaly svůj prostor. Aby se rozvíjely, aby měly šanci si každým mluvením o nich rozvíjet svůj charakter. Potřebuju při psaní cítit, jak pod mými prsty příběh plyne a potřebuju si být především jistá v kramflecích. Chci vidět a vědět, co bude následovat. Nechci se ptát svojí přeplněné mysli, která se spíš vnitřním vzezřením podobá popelnici, co bude za scénu a co se tam bude dít.
Chci od vás zpětnou reakci, zpětnou vazbu. Chci to s vámi probírat.
Už totiž nevím, co mám dělat, jak to udržet naživu a nenechat skomírat. Nechci, aby ten příběh tiše tlel ve složce spolu s dalšími nedodělanými, protože ani jeden z nich nedostal šanci oživnout. Potřebuju k tomu všemu vás.
Sama to nezvládnu, jinak bych se tím udusila.
A tohle přece potřebuje každý, kdo píše. Nějak to probírat, nejlépe ze všech stran a utřídit si myšlenky. A tím vším ten příběh v hlavě realizuje a vtiskává mu špetku reálna.
A o co, že se jedná?
To se dozvíte pod perexem...pokud teda chcete :)

Nenechavce upozorňuju, že na všechno, co se Příběhu týče, se vztahují ze zákona autorská práva. Kdo si myslí, že blafuju, ať si to vyhledá na googlu. Pokud někde najdu kopii nebo výraznou inspiraci mým Příběhem, bude se to řešit skrze adminy a současně s tím Příběh z webu stáhnu.

* Ewil
 
 

Reklama