SOUF

17. Kocovina a střízlivění

7. března 2015 v 16:09 | Ninsie
Ach ano, vážení, ta druhá osoba, která obývá tento blog, stále ještě žije. :) Nebo se možná probrala z ročního spánku a rozhodla se přidávat sem věci pravidelně. Jednak ji to trochu nakopne do dalšího psaní / překládání/ whatever, a jednak to tu nebude tak moc poloprázdné. (Ewilka na všechno nestačí ;) )
Takže v rámci malé terapie během diplomkového maratónu, jsem se rozhodla pokračovat se SOUF.
Naposledy se na scénu dostala zamilovaná Černokněžná zeď, chudák Boromir si odučil svoji hodinu, a tentokrát Lina pozná, zač je toho elfské víno. ;)

Komentáře a názory potěší.

16. Jak slepá může být láska

24. prosince 2013 v 0:01 | Ninsie
Zdravím všechny,

protože máme ten Štědrý den a jsou Vánoce, a protože sem stále někteří chodíte, čtete a zanecháte po sobě stopu v podobě komentáře, i když to tady není aktualizované nijak pravidelně, rozhodla jsem se, že vám nadělím něco malého pod virtuální stromeček. :)


Přejeme vám s Ewilkou krásné prožití Vánoc, všechny důležité věci (důležitější než kopa dárků typu Prada kabelky, Channel atp. ;)) a užijte si volno s rodinou a přáteli. :)

A malý připodotek... Amy se objeví taky. Jako silvestrovské navnazení do dalšího roku. :)

Ewil & Ninsie

14. Záhady pondělního rána

4. srpna 2013 v 14:49 | Ninsie
Zdravím všechny,

doufám, že se vám nevaří mozek tak jako mě a nepotí se i váš vlastní pot. ;) Každopádně přináším další díl (po velmi dlouhé odmlce, ale jsem i přes neexistující prázdniny zkrátka vytížený člověk) SOUF na přání. Doufám, že si ho užijete. ;)

Komentáře opět potěší. :)

13. Prokleté Valinorské zeleninové polévky

5. června 2013 v 22:23 | Ninsie
Zdravím všechny zbloudilce,

konečně nadchází čas dozvědět se, co se teda stalo potom, co se na milou Linu sesypala Ďábelská zeď. ;) Vypadá to, že naše "hrdinka" prostě nemá štěstí. Anebo s ní jenom pořádně cloumají hormony, má nesplnitelné touhy a příliš měkké srdce. A mimochodem, Martnko, jsi si jistá, že bys studium na téhle univerzitě přežila? :D Všem děkuju za komentáře, zůstaňte "naladěni". ;)

12. Ďábelská Zeď padala, padala...

2. června 2013 v 21:27 | Ninsie
Zdravím,

opět jsem tu s dalším dílem univerzity a někteří studenti opravdu musí mít tuhý kořínek, anebo je to tam do jednoho nezmar. Protože ke zklamání některých postav a Elrondově úlevě, ti vážně přežijí všechno. :D A do čeho se to Lina zase naveze? Co přinese dlouho očekáváná Aragornova hodina?
Pod perexem více. :D

11. Urpínoví banditi

29. května 2013 v 18:00 | Ninsie
Zdravím zbloudilé duše,

přináším opět pokračování naší staré známé SOUF. Na univerzitě řádí urpínový šprýmař, který si dovolil i na samotné Temné Lordy. Ale pokud jste si mysleli, že to obarvenými spodkami skončí, pak jste se pletli. :D Zajdou ještě dál. A jak dlouho vydrží některá společenství? A kolik toho ještě vydrží studenti, než jim prostě dojde, že ulovit nějakou postavu bude nejspíš nad jejich síly? :D Hormony umírají poslední. :D

10. Balrog jménem Grimli

26. května 2013 v 14:45 | Ninsie
A jedeme dál, vážení. ;)

Lina zatím v poněkud pomláceném stavu přežívá svůj první rok na univerzitě, ale do myšlenek se jí plete někdo, kdo tam rozhodně nemá co dělat. Anebo snad ano? ;) Vítejte na nové, trochu radikálně pojaté hodině, a na počátku nového společenství. :D

9. Utíkej, Lino, utíkej!

22. května 2013 v 7:12 | Ninsie
Zdravím všechny poutníky,

tak zatímco se procházíte s našimi známými (a poněkud netradičně pojatými) postavami po univerzitě ve Středozemi, mám za sebou první část státnic na vlastní univerzitě a před sebou další. Takže opět jde o přednastavený článek, ale i tak doufám, že si to užijete. ;) Vypadá to, že se Lině lepí smůla na paty. Ale co provedla tentokrát, že by radši měla utíkat? ;)

8. Seděl Frodo se Samem na stromě?

19. května 2013 v 5:28 | Ninsie
Zdravím :)

a současně v tomto přednastaveném článku najdete pokračování Lininých trampot na univerzitě. A pokud jste si mysleli, že šílenější už to být nemůže, tak vězte, že jste ještě spolu se studenty neprošli všemu hodinami. ;)

Komentáře opět potěší.

7. Je to puntík?

15. května 2013 v 0:01 | Ninsie
Zdravím zbloudilce,

a omlouvám se za minimální aktivitu a dlouhé odmlky. Jednotlivé části budu muset přednastavit a teprve teď jsem se dostala k jejich nějaké korektuře, abych vychytala pokud možno překladatelské prohřešky vůči svému tehdy ještě ne moc překladatelskému já. Každopádně z důvodu nadcházejících státnic, které už můžu začít vážně odpočítávat a náročnosti přípravy, se tu budou objevovat prostě jen přednastavené články. Neměla jsem čas, abych překládala SOUF od 32. části nahoru, ale na to taky dojde. Po státnicích a přijímačkách. Takže omluvte stávající chaos a směle zanechte své komentáře, připomínky, názory a jo... pochvaly můžete taky. :D

 
 

Reklama